Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.

Müşterilerinin memnuniyetini her zaman ve her koşulda ön planda tutmak, Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını ve farklılık arayışlarını takip ederek, kendi stillerine uygun tasarımlar geliştirmek ve üretmek, Güvenilir, verimli, kaliteli ürün ve hizmetler sunarak, müşterileri için değer yaratmak. Ticari ve sosyal ilişkilerinde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden hiçbir zaman vazgeçmemek. 

 

BURSA OTO KLİMA  müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.